O nás

Němý Medvěd - Beerbar byl založen v roce 2012 a už od počátku jeho fungování jsme s našimi burgery zajišťovali pohoštění i mimo prostory restaurace. V roce 2020 jsme nabídku cateringového občerstvení rozšířili o sortiment našeho nově vzniklého brášky Dobrého Kance. V roce 2022 jsme otevřeli podnik se zcela novým konceptem. Jmenuje se Brloh a najdete zde unikátní barbecue restauraci, prémiový koktejlový bar a multifunkční sál.

Abychom ale našim zákazníkům mohli poskytovat prvotřídní cateringové služby, spojili jsme svoje síly s firmou Dion's Event & Catering, která působí nejen na Mělníku již od roku 2015. Touto fúzí jsme získali nejen další know how, ale také jsme rozšířili seznam osvědčených dodavatelů. Můžeme vám proto zprostředkovat služby květinářek, hudebníků, fotografů. Samozřejmostí je i doplňkový program všeho druhu.

Rádi připravíme občerstvení na vaši svatbu, firemní akci, rodinnou oslavu, vánoční večírek, silvestrovskou párty, dětskou oslavu a jakoukoliv jinou příležitost, na kterou jen pomyslíte. Zajistíme vše od A do Z … tedy od nádobí, přes personál, až po dokonale vyladěné jídlo a pití. A pokud budete chtít, rádi vám pomůžeme i s organizací akce samotné. Neváhejte a využijte našich dlouholetých zkušeností.

Reference od klientů

Svou práci mají jako radost a poslání

Chtěli bychom velice poděkovat za to, že jste byli součástí našeho svatebního dnu, který by bez Vaší pomoci nemohl nikdy být tak snový, jako byl. Jsme rádi, že jsme potkali zase další vstřícné bytosti, které mají svou práci jako radost a poslání. To, že jsou pokrmy od Vás pohlazením pro chuťové pohárky, je třešnička na dortu všeho, co můžete lidem nabídnout. Děkujeme a přejeme vše veselé a šťastné!

Marie N.

Vše bylo výborné, krásně naservírované

Děkujeme za zajištění rautu na našem velkém dni. Komunikace před svatbou úžasná, na všem jsme se dohodli a jsme rádi, že jsme dali i na doporučení některých pokrmů - kachna měla obrovský úspěch! Oceňujeme profesionální přístup... Vše bylo výborné, krásně naservírované a všeho byl dostatek... všichni hosté byli spokojeni a každý si našel, co má rád…

Petra H.