Prostory

Dobrý Kanec Formanka

Fotka prostoru

Uzavřený salónek o kapacitě 40 osob, který bude k dispozici pouze vám. Formanka má svoje vlastní toalety, takže vaši hosté se vůbec nemusí setkat s hosty restaurace. Formanku je možné propojit se zahrádkou.

Dobrý Kanec Zahrádka

Fotka prostoru

Naše zadní zahrádka u Kance pojme pro uzavřenou společnost až 20 osob a je připravená stát se dějištěm vaší grilovačky nebo zahradní párty. Je možné ji také propojit s formankou

Němý Medvěd

Fotka prostoru

Interiér Němého Medvěda pojme pohodlně 60 osob. Konalo se zde již nespočet soukromých událostí, dokonce i svatba. Příští uzavřená společnost může být ta vaše.

Brloh Barbecue

Fotka prostoru

Restaurace Brloh Barbecue má během standardního provozu 54 míst k sezení. Pro uzavřenou společnost, za využití bistro stolků apod., pojme až 70 osob.

Brloh Bar

Fotka prostoru

Nově otevřený prémiový koktejlový Brloh Bar je pro veřejnost otevřen od středy do soboty. Mimo tyto dny je možné ho využít pro pořádání soukromých i firemních akcí. Případně je možné zamluvit bar pro uzavřenou společnost i ve dnech, kdy je standardně otevřen.

Brloh sál

Fotka prostoru

Multifunkční sál v Brlohu pojme až 60 osob. Pokud se bude na pořádané akci tančit, doporučujeme obsazenost 50 lidí, aby bylo dostatečné místo na taneční parket. Sál se hodí na pořádání svateb, firemních večírků, soukromých oslav, ale i konferencí, přednášek, koncertů nebo výstav.