Svatby

Svatební den patří mezi nejdůležitější v životě.
Proto musí vypadat, probíhat i chutnat skvěle.

Připravíme pro vás catering na míru. Máte představu luxusního servírovaného oběda, celodenní raut, nebo pohodovou grilovačku? Nezapomeneme ani na sladký bar a samozřejmě stylově vyladěné nápoje. Splníme každé vaše přání.

Pokud si budete přát, doporučíme vám naše osvědčené květinářky, hudebníky, fotografa, zajistíme doplňkový program a pomůžeme vám vytvořit nezapomenutelný den.

Reference od klientů

Zážitek pro všechny hosty

Je obdivuhodné s jakou láskou a péčí přistupuje tento catering k jídlu i hostům. Vyhověli všem našim nelehkým požadavkům a díky nim byla naše svatba velkolepým zážitkem pro všechny naše hosty. Tento catering bych doporučil všem, co hledají něco výjimečného. Moc děkujeme za vše.

Kovářovi


Skvělá volba

Že má medvěd dobré burgry nebo maso o tom žádná. Catering na svatbu pravě od nich byla dobra volba. Měly jsme těchto 5 úžasných medvíďat na naší svatbě a s touhle bandou jsme si nejvíc sedly (moc vás zdravíme) obsluha skvělá, jidlo pití také. DOPORUČUJEME

Simona D.


Pohlazení pro chuťové pohárky

Chtěli bychom velice poděkovat za to, že jste byli součástí našeho svatebního dnu, který by bez Vaší pomoci nemohl nikdy být tak snový, jako byl. Jsme rádi, že jsme potkali zase další vstřícné bytosti, které mají svou práci jako radost a poslání. To, že jsou pokrmy od Vás pohlazením pro chuťové pohárky, je třešnička na dortu všeho, co můžete lidem nabídnout. Děkujeme a přejeme vše veselé a šťastné!

Marie Němcová


Fotogalerie již proběhlých eventů

Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce

Zajímá vás naše nabídka?

Ozvěte se Veronice na veronika@nemymedved.cz nebo vyplňte poptávkový formulář níže.