Pro firmy

V životě každé firmy jsou příležitosti, které je lépe uspořádat mimo její sídlo. Školení nebo konferenci pro vás zorganizujeme v našem multifunkčním sále. Zajistíme nejen oběd, ale třeba i snídani nebo coffee breaky.

Chcete oslnit svoje partnery? Přichystáme vám nezapomenutelnou párty v našem Brloh baru. Spousta vytříbených koktejlů a skvělé občerstvení je samozřejmostí.

Teambuilding nebo vánoční večírek můžete uspořádat v některé z našich restaurací. Rádi se kromě jídla a pití postaráme i o hudbu a doprovodný program.

Chcete poděkovat svým zaměstnancům za odvedenou práci, dosažený firemní milník, nebo oslavit důležitý úspěch? Překvapte je obědem, který vám připravíme přímo ve vaší firmě.

Reference od klientů

Školení pro zákazníky

Měli jsme možnost uspořádat odborné školení pro naše zákazníky v sále v Brlohu. Multifunkční sál je pro tyto příležitosti skvěle zařízen. Je zde k tomuto účelu připravena veškerá audiotechnika, takže není potřeba nic převážet a řešit. Jednání o uspořádání akce proběhla rychle a efektivně a v den školení bylo pro nás vše připraveno dle dohody. Zaměstnanci velice pružně zareagovali i na drobné změny plánu. Jako zajímavost pro naše zákazníky byla domluvena prohlídku místního pivovaru, která se zákazníkům velice líbila. Občerstvení během školení bylo skvělé, slané i sladké, každý si mohl vybrat. Pověstnou třešínkou na dortu byl bohatý obědový raut. Spolupráci s firmou Němý Medvěd Catering všem rádi doporučujeme a doufáme, že její služby ještě v budoucnu využijeme.

Šárka K., Richter+Frenzel

Večeře pro delegaci z EU

V Brlohu jsme měli možnost strávit příjemný večer s padesátičlennou delegací z pěti partnerských měst Evropské unie. V rámci večeře servírované formou rautu byly přichystány různé druhy uzených mas, hovězí líčka a gratinované brambory, zeleninové saláty a jako sladká tečka výborné schwarzwaldské mini dortíky i malinové a čokoládové kostky. K tomu samozřejmě výborné pivo vlastní výroby restaurace. Celá akce se uskutečnila v salónku, který svým designem s přiznanými trámy, industriálními prvky i v jednom tónu sladěnou květinovou výzdobou naladil příjemnou atmosféru. Personálu velmi děkuji za jejich profesionální přístup k našim i zahraničním hostům, nenucenou nadšenost i přátelskost.

D. Kletečková, referent rozvoje města Mělník

Pracovní setkání v Brlohu

Pracujte v Brlohu! Catering Němý Medvěd nám zajistila velmi pěkné pracovní setkání s našimi klienty jak organizací prostor na sále v Brlohu, tak občerstvením. Domluva byla dobrá, jídla bylo dost a bylo výborné, nic nechybělo, nebo bylo vždy s ochotou doplněno. Díky

M. Pánková, MAS Vyhlídky

Fotogalerie již proběhlých eventů

Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce
Fotka z akce

Zajímá vás naše nabídka?

Ozvěte se Veronice na veronika@nemymedved.cz nebo vyplňte poptávkový formulář níže.